img

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Yazılar
http://www.lunasalihliavm.com web sitesi Luna Salihli Alışveriş Merkezi’ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Luna Salihli Alışveriş Merkezi’ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.

Sitedeki Linkler
http://www.lunasalihliavm.com sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı
http://www.lunasalihliavm.com tarafından yazılan yazıların ve http://www.lunasalihliavm.com tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin insiyatifindedir.

Kullanım Şartları
– Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
– Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına ya da sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.

1. Bu yazı http://www.lunasalihliavm.com ‘dan alınmıştır.
2. Kaynak: http://www.lunasalihliavm.com
3. Ya da sitenizden http://www.lunasalihliavm.com adresine link vermelisiniz.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını http://www.lunasalihliavm.com adına Luna Salihli Alışveriş Merkezi saklı tutar.

img